Box juli 2018: Royals #1

25,95

Nog maar twee maanden te gaan… We sluiten de reeks koninklijk af met Royals #1 (juli) en Royals #2 (augustus). Wat kun je verwachten? In de maand juli een heerlijk vakantieleesboek van een internationale bestsellerauteur. Voor fans van Kiera Cass en Jill Mansell.

Uitverkocht

Categorie:

Beschrijving

Speciaal voor deze box blazen we een oud Selectie-ontwerp nieuw leven in, dat Sandra in haar tijd als marketeer bij Best of YA liet maken. We voegen een Sarah J. Maas item toe en het exclusieve Celebrate Books kwartet is dit keer een Harry Potter – variant! Niet echt koninklijk, maar vooral heel erg leuk!

Het boek in deze box is een paperback.

Verzenddatum: half juli