Ontvang een boekenfeestje op je deurmat!

De Celebrate Books Box bevat een nieuwe young adult titel plus drie tot vijf cadeautjes.
Bestel nu de mei box Pride and Prom.

Celebratebooks.nl

Hoe het werkt

De box van Celebrate Books heeft iedere keer een thema. In de maand mei is dit de Pride and Prom. We hebben weer exclusieve goodies laten maken voor deze te gekke box. De producten in de box passen bij het thema. De inhoud varieert. Wat zeker is, is dat je iedere keer een recent verschenen young adult boek plus drie tot vijf cadeaus ontvangt. Elke box is er in een gelimiteerde oplage, dus op = op.

 

1. Nieuwsbrief

Enthousiast over Celebrate Books? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief, zodat je als eerste op de hoogte bent.

2. Bestellen

Bestel de box door je gegevens in te vullen en te betalen via iDeal of Mister Cash. Wil je iemand verrassen met de box? Dat kan! Vul dan de adresgegevens van de ontvanger in.

3. Versturen

De Pride and Prom box wordt naar verwachting eind mei verstuurd.

4. Genieten

Vier jouw boekenfeestje vol verrassingen. Deel jouw Celebrate Books-moment met andere booklovers via social media. #CelebrateBooks

Waarom?

Celebrate Books

Once upon a time … was er een klein meisje dat, tot grote ergernis van haar ouders, een koffer vol boeken meenam op vakantie. De hele vakantie kwam ze haar tent niet uit, want er lagen nog zoveel fijne verhalen op haar te wachten… Kleine meisjes worden groot. Maar de liefde voor boeken bleef! Het openslaan van een nieuw boek is nog steeds een feestje. Lees verder >>

Bestellen

Jaaaa! Je staat op het punt om jouw Celebrate Books Box te ontvangen. Kies hieronder jouw box en dan bezorgt de postbode binnenkort een boekenfeestje bij je thuis. Regel jij de thee en chocolade? Celebrate Books regelt de rest!

Box juni 2018: Life changing games

Tja, wat moeten we zeggen over deze box ;-) Je MOET weten hoe dit verhaal af gaat lopen.

25,95 In winkelmand
summer; goodies

Summer feels – goodies only

Joe! Na de succesvolle Lentekriebels Box, kon een special voor de zomer natuurlijk niet achterblijven. Het wordt een box boordevol zomerse goodies.

25,95 In winkelmand

De geheime tuin – special (speciaal voor moeders)

Speciaal voor Moederdag én voor alle liefhebbers van handlettering, illustreren en botanische tekeningen, hebben we nu een Celebrate Books Box Special samengesteld. In De geheime tuin Box draait alles om het boek van de Nederlandse illustrator Mijke Desserjer.

25,95 In winkelmand
box, mei, 2018, celebrate books

Box mei 2018: Pride and Prom

Het thema van de box die in mei verschijnt is 'Pride and Prom'. In deze box vind je maar liefst twee boeken plus goodies. Onder andere een door Marissa Meyer gesigneerde kaart. Deze box wil je niet missen!

25,95 In winkelmand
lie to me

English April Box 2018: Lie to me

The truth may hurt, but lies kill. This may box will be all about compelling lies, deceiving smiles and twisting truths. Readers who loved Riverdale, One of us is lying, The Graces and S.T.A.G.S. will adore the book of this month. It is absolutely thrilling and it reveals a dark web of well woven lies. Will you be deceived, or do you recognize a sweet lie?

27,95 In winkelmand

Lentekriebels – goodies only

De lente staat voor de deur. Heerlijk! Eindelijk weer naar buiten met een boek op het terras of een bankje in het park. Wij grijpen dit moment aan om weer een box met enkel goodies samen te stellen. We zijn ontzettend blij dat we kunnen melden dat je in deze box een exclusieve Celebrate Books handdoek vindt.

25,95 In winkelmand
1 2 3 4

Bestellen

Jaaaa! Je staat op het punt om jouw Celebrate Books Box te ontvangen. Kies hieronder jouw box en dan bezorgt de postbode binnenkort een boekenfeestje bij je thuis.
Regel jij de thee en chocolade? Celebrate Books regelt de rest!

VORIGE BOXEN

De eerste box verschijnt in mei 2016. Vanaf die maand vind je hier de vorige boxen.