Ontvang een boekenfeestje op je deurmat!

De Celebrate Books Box bevat een nieuwe young adult titel plus drie tot vijf cadeautjes.
Bestel nu de juli box Box juli 2018: Royals #1.

Celebratebooks.nl

Hoe het werkt

De box van Celebrate Books heeft iedere keer een thema. In de maand juli is dit Royals #1. We hebben weer exclusieve goodies laten maken voor deze te gekke box. De producten in de box passen bij het thema. De inhoud varieert. Wat zeker is, is dat je iedere keer een recent verschenen young adult boek plus drie tot vijf cadeaus ontvangt. Elke box is er in een gelimiteerde oplage, dus op = op.

 

1. Nieuwsbrief

Enthousiast over Celebrate Books? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief, zodat je als eerste op de hoogte bent.

2. Bestellen

Bestel de box door je gegevens in te vullen en te betalen via iDeal of Mister Cash. Wil je iemand verrassen met de box? Dat kan! Vul dan de adresgegevens van de ontvanger in.

3. Versturen

De Royals #1 box wordt naar verwachting half juli verstuurd.

4. Genieten

Vier jouw boekenfeestje vol verrassingen. Deel jouw Celebrate Books-moment met andere booklovers via social media. #CelebrateBooks

Waarom?

Celebrate Books

Once upon a time … was er een klein meisje dat, tot grote ergernis van haar ouders, een koffer vol boeken meenam op vakantie. De hele vakantie kwam ze haar tent niet uit, want er lagen nog zoveel fijne verhalen op haar te wachten… Kleine meisjes worden groot. Maar de liefde voor boeken bleef! Het openslaan van een nieuw boek is nog steeds een feestje. Lees verder >>

Bestellen

Jaaaa! Je staat op het punt om jouw Celebrate Books Box te ontvangen. Kies hieronder jouw box en dan bezorgt de postbode binnenkort een boekenfeestje bij je thuis. Regel jij de thee en chocolade? Celebrate Books regelt de rest!
kaarten, signed, boekenleggers

Collect them all! – 4

We hebben weer een set A5-kaarten samengesteld. De oplage is beperkt, dus op = op.

6,45 Verder lezen

Surprisepakket | Waarde € 27,50

Er staan weer nieuwe surprisepakketten online. De oplage is beperkt, dus op = op.    

12,50 In winkelmand

Lentekriebels – goodies only

De lente staat voor de deur. Heerlijk! Eindelijk weer naar buiten met een boek op het terras of een bankje in het park. Wij grijpen dit moment aan om weer een box met enkel goodies samen te stellen. We zijn ontzettend blij dat we kunnen melden dat je in deze box een exclusieve Celebrate Books handdoek vindt.

25,95 17,50 In winkelmand
royals #2

Box augustus 2018: Royals #2

Nog maar twee maanden te gaan... We sluiten de reeks koninklijk af met Royals #1 (juli) en Royals #2 (augustus). Wat kun je verwachten? In de maand augustus een lekker dik, spannend boek.

25,95 In winkelmand
Box juli 2018: Royals #1

Box juli 2018: Royals #1

Nog maar twee maanden te gaan... We sluiten de reeks koninklijk af met Royals #1 (juli) en Royals #2 (augustus). Wat kun je verwachten? In de maand juli een heerlijk vakantieleesboek van een internationale bestsellerauteur. Voor fans van Kiera Cass en Jill Mansell.

25,95 Verder lezen
summer; goodies

Summer feels – goodies only

Joe! Na de succesvolle Lentekriebels Box, kon een special voor de zomer natuurlijk niet achterblijven. Het wordt een box boordevol zomerse goodies.

25,95 In winkelmand
1 2 3 4 5

Bestellen

Jaaaa! Je staat op het punt om jouw Celebrate Books Box te ontvangen. Kies hieronder jouw box en dan bezorgt de postbode binnenkort een boekenfeestje bij je thuis.
Regel jij de thee en chocolade? Celebrate Books regelt de rest!

VORIGE BOXEN

De eerste box verschijnt in mei 2016. Vanaf die maand vind je hier de vorige boxen.